Amsterdam Open                                  
       19-08-2001 Olympisch Stadion Amsterdam             

       Uitslag Discuswerpen  heren senioren

Plaats Naam                   Nummer Vereniging   Cat Geb   Meters 
  1    Gerard Sluiter           324  Hellas       HSR 1973   49.27 
  2    Robin van den Berg       383  Phanos       HSR 1972   41.83 
  3    Rick Wassenaar           405  De Spartaan  HSR 1976   41.32 
  4    Theo Danes               485  AV'23        JJA 1983   37.05 
  5    Sven Ootjers             429  Trias        HSR 1973   35.31 
  6    Frank Koopmans           364  PEC 1910     HSR 1975   34.52 
  7    Seppo Pieterse           456  Haar'mermeer HSR 1972   28.96 
  8    Virgil Spier             445  Sparta       HSR 1981    0.00 
       Sander Stok              481  AV'23        JJA 1982    0.00 

       Uitslag Discuswerpen  dames senioren

Plaats Naam                   Nummer Vereniging   Cat Geb   Meters 
  1    Monique Jansen           327  Hellas       DSR 1978   37.65 
  2    Henny van Kruchten       384  Phanos       DV2 1950   25.46 
  3    Maaike Dekker            319  Haarl'meer   DSR 1977   17.30 

       Uitslag 100 Meter Horden  dames senioren
       Serie:  1                              Windsnelheid:-2.5 m/s
Plaats Naam                   Nummer Vereniging   Cat Geb    Tijd  
  1    Karin Ruckstuhl          432  Hellas       DSR 1980    14.42 
  2    Yvonne Wisse             424  AAC          MJA 1982    15.00 
  3    Deborah van den Berg     382  Phanos       DSR 1975    15.12 
  4    Nicky vd Clundert        311  Gen.Michelis MJA 1982    15.28 
  5    Wendy Visser             294  AV'34 A      DSR 1981    15.93 
  6    Debby Jutte              373  Phanos       DSR 1980    16.10 
  7    Esme Kamphuis            363  PEC 1910     MJA 1983    16.78 
  8    Iris Steverink           396  Phoenix      DSR 1971    17.38 

       Uitslag 110 Meter Horden  heren senioren
       Serie:  1                              Windsnelheid:-3.5 m/s
Plaats Naam                   Nummer Vereniging   Cat Geb    Tijd  
  1    Rick Wassenaar           405  De Spartaan  HSR 1976    15.52 
  2    Robin van den Berg       383  Phanos       HSR 1972    15.55 
  3    Kevin Woldberg           358  PEC 1910     HSR 1980    16.14 
  4    Wouter Schoemaker        207  AAV'36       HSR 1977    17.14 
  5    Dennis Magermans         385  Phanos       HSR 1977    17.22 

       Uitslag 400 Meter Horden  heren senioren
       Serie:  1
Plaats Naam                   Nummer Vereniging   Cat Geb    Tijd  
  1    Martin Knoops            356  PAC          HV1 1956    61.40 
  2    Richard Herpel           362  PEC 1910     HSR 1981    61.51 
  3    Olivier de Hon           440  Phanos       HSR 1972    64.93 
  4    Robert Lathouwers        354  PAC          JJA 1983    99.99 


       Serie:  2
Plaats Naam                   Nummer Vereniging   Cat Geb    Tijd  
  1    Lars Jansen              394  Phoenix      HSR 1973    55.25 
  2    Dennis Riesener          154  AAC          HSR 1981    56.28 
  3    Navayo Leeuwin           426  AV'23        HSR 1975    57.14 
  4    Bavo Janss               342  De Keien     HSR 1969    57.54 

       Uitslag Hoogspringen  heren senioren

Plaats Naam                   Nummer Vereniging   Cat Geb   Meters 
  1    Kevin Woldberg           358  PEC 1910     HSR 1980    1.95 
  2    Ralf Dingeman            431  Ilion        HSR 1980    1.90 
  3    Jacco de Ruyter          318  Haarl'meer   HSR 1977    1.75 
  4    Helmut Drabber           425  AV'23        HV1 1959    1.65 
  5    Robin van den Berg       383  Phanos       HSR 1972    0.00 


       Uitslag Hoogspringen  dames senioren

Plaats Naam                   Nummer Vereniging   Cat Geb   Meters 
  1    Karin Ruckstuhl          432  Hellas       DSR 1980    1.70 
  2    Debby Jutte              373  Phanos       DSR 1980    1.40 

       Uitslag 100 Meter  heren senioren
       Serie:  1                              Windsnelheid:-4.4 m/s
Plaats Naam                   Nummer Vereniging   Cat Geb    Tijd  
  1    Patrick Molenaar         421  Zaanland     HSR 1973    12.66 
  2    Helmut Drabber           425  AV'23        HV1 1959    12.68 
  3    Philip Pirovano          305  DEM          JJA 1982    13.04 
  4    Tjerk vd Meer            308  DEM          JJA 1983    13.21 
  5    Hennes Zitzen            443  Tartletos    HSR 1979    13.33 
  6    Frank de Lange           296  AV'40        HSR 1968    13.70 
  7    Peter Blokker            442  Haarl'meer   HSR 1964    14.30 


       Serie:  2                              Windsnelheid:-2.2 m/s
Plaats Naam                   Nummer Vereniging   Cat Geb    Tijd  
  1    Erick Bouwer             290  AV'23        HSR 1979    11.95 
  2    Thijs Ros                462  R'dam Atl.   HSR 1979    12.33 
  3    Maurice Pirovano         307  DEM          HSR 1979    12.46 
  4    Ralph Moorman            411  Tartletos    HSR 1976    12.63 
  5    Bas Mulder               289  AV'23        JJA 1982    12.63 


       Serie:  3                              Windsnelheid:-3.7 m/s
Plaats Naam                   Nummer Vereniging   Cat Geb    Tijd  
  1    Jose Neto                372  Phanos       JJA 1983    11.78 
  2    Rene Mabelis             321  Hellas       HSR 1974    11.93 
  3    Chris Charlemagne        315  Haarl'meer   JJA 1982    12.08 
  4    Ludo van der Plaat       338  Ilion        JJA 1983    12.11 
  5    Jeroen vd Merwe          292  AV'34 A      HSR 1971    12.18 
  6    George Portier           309  DEM          HSR 1974    12.19 
  7    Marijn vd Putten         313  Haarl'meer   HSR 1975    12.31 


       Serie:  4                              Windsnelheid:-2.1 m/s
Plaats Naam                   Nummer Vereniging   Cat Geb    Tijd  
  1    Sear Kolleh Lamin        408  Sprint       HSR 1981    11.28 
  2    Emmy Emanuel             295  AV'40        HSR 1979    11.45 
  3    Kay Schaafsma            409  Sprint       HV1 1960    11.50 
  4    Pouria Taghavi           293  AV'34 A      HSR 1981    11.55 
  5    Leon Sars                306  DEM          JJA 1982    11.59 
  6    Pim vd Horst             314  Haarl'meer   HSR 1975    11.85 



       Serie:  5                              Windsnelheid:-1.6 m/s
Plaats Naam                   Nummer Vereniging   Cat Geb    Tijd  
  1    Virgil Spier             445  Sparta       HSR 1981    10.72 
  2    Harald Kerp              393  Phoenix      HSR 1973    10.96 
  3    Werner Andrea            219  Altis        HSR 1971    11.15 
  4    Erik Oostweegel          371  Phanos       HV1 1960    11.21 
  5    Sven Ootjers             429  Trias        HSR 1973    11.22 
  6    Brain Oldenstam          460  R'dam Atl.   HSR 1975    11.37 

       Uitslag 100 Meter  dames senioren
       Serie:  1                              Windsnelheid:-3.1 m/s
Plaats Naam                   Nummer Vereniging   Cat Geb    Tijd  
  1    Angelique Hogeveen-Smit  114  AAC          DSR 1967    12.35 
  2    Els Vlaar                331  Hera         DSR 1980    13.41 
  3    Iris Steverink           396  Phoenix      DSR 1971    13.58 
  4    Angelina Hammond          22  AAC          DV1 1966    13.72 
  5    Debby Jutte              373  Phanos       DSR 1980    14.01 
  6    Kim Scholten             428  AV'23        DSR 1978    14.04 
  7    Lindy Egberts            476  AV'23        DSR 1980    14.29 
  8    Brechje Kaastra          298  AV'55        MJA 1982    14.72 

       Uitslag 200 Meter  heren senioren
       Serie:  1                              Windsnelheid:-1.2 m/s
Plaats Naam                   Nummer Vereniging   Cat Geb    Tijd  
  1    Willem Jan Koopman       334  Hylas        JJA 1982    25.23 
  2    Philip Pirovano          305  DEM          JJA 1982    25.53 
  3    Patrick Molenaar         421  Zaanland     HSR 1973    25.78 
  4    Tjerk vd Meer            308  DEM          JJA 1983    26.01 
  5    Wim Schreuder Goedheijt  328  Hellas       HV2 1945    26.21 
  6    Peter Blokker            442  Haarl'meer   HSR 1964    28.33 
  7    Ben Hagen                446  Hellas       JJA 1983    29.18 


       Serie:  2                              Windsnelheid:-2.6 m/s
Plaats Naam                   Nummer Vereniging   Cat Geb    Tijd  
  1    Richard Herpel           362  PEC 1910     HSR 1981    24.20 
  2    Erick Bouwer             290  AV'23        HSR 1979    24.26 
  3    Maurice Pirovano         307  DEM          HSR 1979    24.62 
  4    Bas Mulder               289  AV'23        JJA 1982    24.97 
  5    Helmut Drabber           425  AV'23        HV1 1959    25.28 
  6    Ralph Moorman            411  Tartletos    HSR 1976    25.48 
  7    Seppo Pieterse           456  Haar'mermeer HSR 1972    25.59 


       Serie:  3                              Windsnelheid:-3.1 m/s
Plaats Naam                   Nummer Vereniging   Cat Geb    Tijd  
  1    Emmy Emanuel             295  AV'40        HSR 1979    23.03 
  2    Jose Neto                372  Phanos       JJA 1983    23.42 
  3    Marijn vd Putten         313  Haarl'meer   HSR 1975    23.47 
  4    Pim vd Horst             314  Haarl'meer   HSR 1975    23.56 
  5    Jeroen vd Merwe          292  AV'34 A      HSR 1971    23.79 
  6    Chris Charlemagne        315  Haarl'meer   JJA 1982    24.15 
  7    Thijs Ros                462  R'dam Atl.   HSR 1979    24.50 



       Serie:  4                              Windsnelheid:-2.5 m/s
Plaats Naam                   Nummer Vereniging   Cat Geb    Tijd  
  1    Harald Kerp              393  Phoenix      HSR 1973    21.63 
  2    Werner Andrea            219  Altis        HSR 1971    22.18 
  3    Kay Schaafsma            409  Sprint       HV1 1960    22.73 
  4    Rene Mabelis             321  Hellas       HSR 1974    22.74 
  5    Jelle Heisen             301  Clytoneus    JJA 1982    23.44 
  6    Robin Vergeer            300  Clytoneus    HSR 1980    23.71 

       Uitslag 3000 Meter  heren senioren
       Serie:  1
Plaats Naam                   Nummer Vereniging   Cat Geb    Tijd  
  1    Jacco Heyblok            302  DEM          HSR 1973  9.41.42 
  2    Glijn van ter Meij       285  Atos         HV1 1957  9.55.16 
  3    Rene Jonkers             471  AV'23        HV1 1957 10.00.41 
  4    Peter van Meerveld       430  Phanos       HSR 1973 10.04.93 
  5    Andre Roukema            472  AV'23        HSR 1962 10.05.80 
  6    Kees Elzinga             470  AV'23        HV1 1957 10.05.85 
  7    Pieter Iedema            477  AAC          HSR 1970 10.09.62 
  8    Remco Ankringa           487  Monnickendam HSR 1974 10.16.50 
  9    Ben van Zundert          392  Phoenix      HSR 1978 10.18.44 
 10    Andre Diemeer            303  DEM          JJA 1983 10.19.73 
 11    Lucas Rood               453  AV'23        HSR 1966 10.21.28 
 12    Menno van Stralen        304  DEM          HV1 1954 10.49.92 
 13    Theo de Haan             195  AAC          HV1 1961 11.06.34 
 14    Dick Dickenboer          312  Haag Atl.    HV2 1947 11.22.85 
 15    Peter Bartels            480  Atos         HV1 1953 11.31.03 
 16    Rein Merlijn             387  Phanos       HSR 1962 14.42.97 


       Serie:  2
Plaats Naam                   Nummer Vereniging   Cat Geb    Tijd  
  1    Tjardo Gramsma           439  Lycurgus     HSR 1968  8.43.97 
  2    Chris Bergmans           486  Hellas       HSR 1973  8.54.56 
  3    Gert van Bergen          380  Phanos       HSR 1964  8.56.20 
  4    Hessel Posthuma          465  Castricum    JJA 1982  9.02.87 
  5    Sacha Muhlebach          350  Monnickendam HSR 1977  9.14.73 
  6    Gijs van Gemert          436  AAC          HSR 1975  9.24.61 
  7    Michiel de Boer          167  AAC          HSR 1970  9.25.90 
  8    Ton van Doorn            386  Phanos       HV2 1951  9.28.54 
  9    Ger Kragten              282  Atos         HV1 1955  9.31.68 
 10    Thomas Miedema           367  Phanos       HSR 1981  9.34.06 
 11    Duk Bekema               410  Startbaan    HV1 1961  9.37.97 
 12    Leo Boke                 365  Phanos       HV1 1959  9.40.49 



       Serie:  3
Plaats Naam                   Nummer Vereniging   Cat Geb    Tijd  
  1    Bob Winter               377  Phanos       HSR 1977  8.26.30 
  2    Said Ayada               404  RotterdamAtl JJA 1982  8.28.10 
  3    Bernard te Boekhorst     391  Phoenix      HSR 1972  8.35.47 
  4    Hilbert de Vries         276  Argo 77      HSR 1978  8.39.29 
  5    Dave Baars               379  Phanos       HSR 1975  8.42.05 
  6    Getache Ayele            381  Phanos       HSR 1968  8.43.41 
  7    Joost Blokland           444  Gouda        JJA 1982  8.44.64 
  8    Jaco Luijendijk          346  Leiden Atl.  HSR 1976  8.52.40 
  9    Hans Wubben              211  AAV'36       HSR 1963  8.56.63 
 10    Maurice van Veldhooven   353  Olympus'70   HSR 1976  9.06.18 
 11    Rene van Dijke           447  Leiden Atl.  HSR 1974  9.18.08 

       Uitslag 3000 Meter  dames senioren
       Serie:  1
Plaats Naam                   Nummer Vereniging   Cat Geb    Tijd  
  1    Wendy Vlaming            375  Phanos       DSR 1973 10.11.68 
  2    Corine van Beek          222  Argo 77      MJA 1982 10.20.07 
  3    Simone Bouwman           399  Rapiditas    DSR 1972 10.33.31 
  4    Marjolein Secreve        449  Phoenix      DSR 1977 10.34.47 
  5    Linda van Wely           369  Phanos       DSR 1968 10.44.26 
  6    Karen Wezeman            277  Argo 77      MJA 1983 10.44.94 
  7    Tanja de Groot           281  Zaanland     DSR 1967 11.08.77 

       Uitslag 400 Meter  dames senioren
       Serie:  1
Plaats Naam                   Nummer Vereniging   Cat Geb    Tijd  
  1    Angelique Hogeveen-Smit  114  AAC          DSR 1967    58.04 
  2    Chantal van Oudheusden   407  Sprint       DSR 1975    60.26 
  3    Margret Hink             464  Nova         MJB 1984    60.86 
  4    Trisha Borst             420  Zaanland     MJA 1982    64.69 
  5    Hanneke Roelse           469  Hellas       DSR 1981    66.18 
  6    Karin vd Meer            333  Hollandia    DSR 1972    95.38 

       Uitslag 800 Meter  heren senioren
       Serie:  1
Plaats Naam                   Nummer Vereniging   Cat Geb    Tijd  
  1    Kees Hink                413  Vitalis      HSR 1976  2.09.74 
  2    Chris Daanen             474  Phoenix      HV1 1959  2.10.07 
  3    Joost Klugkist           414  Vitalis      HSR 1976  2.11.12 
  4    Hein Anakotta            287  Atverni      HSR 1963  2.11.72 
  5    Frank de Lange           296  AV'40        HSR 1968  2.20.77 
  6    Hans Zevenhek            473  Phanos       HV1 1961  2.23.87 
  7    Sengul Husnu             286  Attila       HSR 1963  3.35.94 


       Serie:  2        (Handtijd)
Plaats Naam                   Nummer Vereniging   Cat Geb    Tijd  
  1    Matthijs Kunzel          335  Hylas        JJA 1982  2.03.6 
  2    Michael Steenbakker      284  Atos         HSR 1968  2.06.2 
  3    Niels Hovy               323  Hellas       JJA 1982  2.06.7 
  4    Hans van der Ster        457  Haar'mermeer HSR 1981  2.08.0 
  5    Eugene van Kruchten      299  Castricum    HV1 1952  2.13.3 



       Serie:  3
Plaats Naam                   Nummer Vereniging   Cat Geb    Tijd  
  1    Demian Pot               344  DAV Kronos   HSR 1979  2.02.32 
  2    Vincent Groen            463  Hera         JJB 1984  2.02.80 
  3    Fulco de Heus            288  AV'23        HSR 1979  2.04.12 
  4    Vincent Tunzi            316  Haarl'meer   HSR 1974  2.04.16 
  5    Alfred Rekers            359  PEC 1910     HSR 1965  2.06.56 
  6    Martijn Visscher         297  AV'40        HSR 1975  2.09.18 


       Serie:  4
Plaats Naam                   Nummer Vereniging   Cat Geb    Tijd  
  1    Pascal Noort             345  Leiden Atl.  JJA 1983  1.58.03 
  2    Bart Luijk               450  Phoenix      HSR 1972  1.58.94 
  3    Arjan van Polen          361  PEC 1910     HSR 1975  2.01.57 
  4    Sebastiaan te Kloese     310  GAC          HSR 1980  2.02.24 
  5    Ruud Stam                441  Lycurgus     HSR 1979  2.02.52 
  6    Sander van den Broek     278  Athlos       HSR 1981  2.02.65 
  7    Maarten Thijssen         357  Parcival     HSR 1979  2.06.45 


       Serie:  5
Plaats Naam                   Nummer Vereniging   Cat Geb    Tijd  
  1    Werner Themen            370  Phanos       HSR 1965  1.55.88 
  2    Wijnand Rijkenberg       466  Lycurgus     JJB 1984  1.56.04 
  3    Stefan Ymker             234  Argo 77      HSR 1980  1.59.73 
  4    Sander Rietveld          283  Atos         HV1 1959  2.01.12 
  5    Jork Geraets             417  Zaanland     HSR 1976  2.04.13 


       Serie:  6
Plaats Naam                   Nummer Vereniging   Cat Geb    Tijd  
  1    Jiri Kemper              416  Waterland    HSR 1977  1.55.50 
  2    Sander de Korte          482  Hellas       HSR 1978  1.55.97 
  3    Michiel de Jong          340  Impala       HSR 1973  1.56.12 
  4    Geert-Jan Wassink        402  RotterdamAtl JJA 1982  1.56.33 
  5    Ruud van den Oetelaar    459  PSV          HSR 1980  1.56.34 
  6    Job Vrijenhoek           400  RotterdamAtl HSR 1980  1.57.02 
  7    Bastiaan Boschker        403  RotterdamAtl HSR 1974  2.01.62 

       Uitslag 800 Meter  dames senioren
       Serie:  1
Plaats Naam                   Nummer Vereniging   Cat Geb    Tijd  
  1    Carina van Dorp          320  Hellas       DSR 1971  2.09.20 
  2    Annet Bezemer            341  De Keien     DSR 1969  2.11.01 
  3    Silvia Kruijer           458  Hellas       DSR 1974  2.13.47 
  4    Linde Meyaard            451  Phoenix      DSR 1968  2.21.55 
  5    Jifke Heijster           479  RotterdamAtl DSR 1980  2.21.71 
  6    Lilian Voogd             337  Ilion        MJA 1982  2.26.32 
  7    Hanneke Schipper         415  Vitalis      DSR 1980  2.34.18 
  8    Erika vd Horst           419  Zaanland     DSR 1979  2.34.73 


       Uitslag Polsstokhoog  heren senioren

Plaats Naam                   Nummer Vereniging   Cat Geb   Meters 
  1    Rene Niessen             397  PrinsHendrin HSR 1965    4.20 
  2    Anthony Ott              435  Phanos       HSR 1969    4.00 

       Uitslag Polsstokhoog  dames senioren

Plaats Naam                   Nummer Vereniging   Cat Geb   Meters 
  1    Irene Timmers            347  Leiden Atl.  DSR 1978    3.50 
  2    Saidah Roosenblad        448  Ilion        DSR 1972    3.20 
  3    Martine van Rossum       374  Phanos       DSR 1970    3.10 

       Uitslag Speerwerpen  dames senioren

Plaats Naam                   Nummer Vereniging   Cat Geb   Meters 
  1    Karin Geertsema          483  Lycurgus     DSR 1972   46.40 
  2    Esme Kamphuis            363  PEC 1910     MJA 1983   39.46 
  3    Karin Ruckstuhl          432  Hellas       DSR 1980   38.28 
  4    Deborah van den Berg     382  Phanos       DSR 1975   37.82 
  5    Brechje Kaastra          298  AV'55        MJA 1982   34.57 
  6    Nicky vd Clundert        311  Gen.Michelis MJA 1982   34.03 
  7    Henny van Kruchten       384  Phanos       DV2 1950   33.89 1*)
  8    Wendy Visser             294  AV'34 A      DSR 1981   32.06 
  9    Yvonne Wisse             424  AAC          MJA 1982   29.50 

  *) heeft geworpen met veteranen materiaal.

       Uitslag Verspringen  heren senioren

Plaats Naam                   Nummer Vereniging   Cat Geb   Meters Wind
  1    Jose Neto                372  Phanos       JJA 1983    6.89    1.8m/s
  2    Frank Koopmans           364  PEC 1910     HSR 1975    6.71    2.1m/s
  3    Ludo van der Plaat       338  Ilion        JJA 1983    6.68    1.3m/s
  4    Sven Ootjers             429  Trias        HSR 1973    6.22    1.6m/s
  5    Marc Drenth              291  AV'34 A      HSR 1981    5.99   -0.7m/s
  6    Ralph Moorman            411  Tartletos    HSR 1976    5.93    1.7m/s
  7    Hennes Zitzen            443  Tartletos    HSR 1979    5.72    0.7m/s
  8    Jacco de Ruyter          318  Haarl'meer   HSR 1977    5.57    4.1m/s

       Uitslag Verspringen  dames senioren

Plaats Naam                   Nummer Vereniging   Cat Geb   Meters Wind
  1    Yvonne Wisse             424  AAC          MJA 1982    5.72    2.2m/s
  2    Deborah van den Berg     382  Phanos       DSR 1975    5.61    2.3m/s
  3    Esme Kamphuis            363  PEC 1910     MJA 1983    5.60    2.7m/s
  4    Wendy Visser             294  AV'34 A      DSR 1981    5.39    0.8m/s
  5    Brechje Kaastra          298  AV'55        MJA 1982    5.20    0.5m/s
  6    Trisha Borst             420  Zaanland     MJA 1982    5.06    1.1m/s
  7    Lindy Egberts            476  AV'23        DSR 1980    4.57    1.9m/s
  8    Annemieke Bolte          478  AV'23        DV1 1960    4.22    2.6m/s